O Martinovi

Osobní trenér - Mgr. Martin Křivánek.

Tenkrát mi v naší malé zemičce pomohli lékařskou rehabilitací, vodoléčbou a balančním cvičením. To však bohužel nestačilo. Pokud chcete dál sportovat, musíte řešit spoustu problémů, které se netýkají jen kolen. Nastal čas vzít do vlastníchrukou věci, které mě léčba naučila a využít je v praxi. Studium rehabilitačních technik mě naprosto pohltilo.

Vystudoval jsem bakalářský i magisterský program na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Byla to pro mě odrazová plocha do světa dalších seminářů a vzdělávání o biomechanice a anatomii lidského těla. Studium jsem využil i jako praktický základ pro práci v zahraničí.

Od 2008 do 2013 jsem žil v Londýně. První 3 roky jsem pracoval ve společnosti Virgin Active jako osobni fitness kouč (PT). Když mi byla nabídnuta práce manažera osobních trenérů (PTT), odmítl jsem a rozhodl jsem se vydat jinou cestou. V letech 2012-2013 jsem začal provozovat svoji soukromou praxi.Rukama mi prošlo spousta klientů – mnoho známých osobností, herců, zpěváků, právníků, soudců všech různých národností. V té době jsem také hrál fotbal za londýnský klub Sporting Hackney.

Rukama mi prošlo spousta klientů – mnoho známých osobností, herců, zpěváků, právníků, soudců všech různých národností. V té době jsem také hrál fotbal za londýnský klub Sporting Hackney.

Vybudoval jsem si opravdu velkou zákaznickou základnu, ale časem za mnou začali přicházet i lidi nejen s pohybovými problémy, ale i s migrénami a psychickými problémy (stres z velkoměsta, anorexie), kteří potřebovali fyzickou aktivitu, aby se jim ulevilo. V tu chvíli jsem si uvědomil, že mé dosavadní znalosti jsou omezené pouze na trénink, takže abych mohl tyto problémy objektivně řešit a udržet své klienty zdravé, musel jsem podstatně upravit své tréninky. Toho jsem dosáhl spoustou dalšího cestování a studiem dalších oblastí, které pronikají dofunkčního trénování. Moje vzdělání a praktické znalosti pochází se španělského Madridu, amerického Los Angeles, thajského Bangkoku i arabského Dubaje, kde jsem se zúčastnil seminářů a

školení těch nejlepších trenérů fitness a fyzioterapie z celého světa.

Mé tréninky nejsou o tom někoho slepě fyzicky ruinovat. Naopak Vám ukážou, jak správně pracovat s vlastním tělem a předcházet zranění (i po psychické stránce).

Mnohaleté zkušenosti v oblasti fitness

Vystudoval jsem bakalářský i magisterský program na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Byla to pro mě odrazová plocha do světa dalších seminářů a vzdělávání o biomechanice a anatomii lidského těla. Studium jsem využil i jako praktický základ pro práci v zahraničí.Mám zkušenosti také jako fotbalový trenér, brake-dance instruktor.

Anglicky mluvící osobní trenér

Díky svému působení v zahraničí jsem získal nové zkušenosti v oblasti trénování, cvičení a také si rozšířil znalosti v anglickém jazyce. Zúčastnil jsem se mnoha seminářů a školení těch nejlepších trenérů a fyzioterapeutů z celého světa. O své znalosti se rád podělím a proto mimo osobní trénování take pusobím, jako Wellness and Fitness instruktor na NC STATE European Centre in PRAGUE.

Pohybový a rekondiční specialista

Mimo osobního trénování vám nabízím služby rehabilitace nebo masáží. Specializuji se i na klienty se sedavým zaměstnáním a chronickými problémy pohybového ústrojí. Díky svým znalostem z fyzioterapie a zkušenostem s mnoha sportovními zranēními se snažím pomoci každému klientovi.