Mgr. Martin Krivanek

OSOBNÍ TRENÉR PRAHA

Funkční trénink, kompenzační cvičení, online

Funkční trénink

Funkční trénink

Více informací

Cvičení s Osobním Trenérem

Rozhodli jste se posunout úroveň svého fitness na vyšší level.  Víborně!  Se mnou využijete všechny nejnovější tréninkové metody i pomůcky nezbytné k dosažení vašeho cíle. Naučíte se, jak správně trénovat a jíst. Tato investice Vám dá dlouhodobý a solidní základ pro Vaš osobní i fyzický rozvoj. 

Bolest zad a kloubů

Kompenzační cvičení

Více informací

kompenzační cvičení

Trápí Vás neustupující bolesti zad, ramene, či kolena vycházejicí z každodenního nedostatku pohybu, stresového charakteru povolaní.  Chcete začít sportovat a dostat se do lepší kondice, ale neustále vás omezuje ta samá bolest kloubú. Neváhejte a vyzkoušejte biomechanický trénink, který Vám ukáže, jak se správně sportovat a cvičit bez bolesti.  

Přední zkříženy vaz

Tréninkový plán

Více informací

ACL | úraz kolene

Máte dlouhodobé problémy s kolenem nebo jste zrovna po operaci menisku, předního zkříženého vazu (ACLR) a čeká Vás dlouhá rehabilitace s kterou nemáte žádné zkušenosti a nevíte kde začít.  Nechte si poradit od někoho kdo si prošel touto nepříjemnou životní zkouškou dokonce dvakrát.  

Jak osobní trenér Martin pracuje s klienty

Dohromady nastavíme Tvé cíle a strategicky na nich začneme pracovat v mém tréninkovém studiu na Vinohradech.

Úvodní Konzultace

Každý můj klient si projde verbální i pohybovou diagnostikou, kde získá základní informace o svém pohybovém aparátu, na jejichž základě dohromady sestavíme individualní treninkový plán a strategicky na něm začneme pracovat. 

cvičení , online cvičení

tréninky s lehce zapamatovatelnými cviky, základní silová příprava, práce s vlastním tělem, kombinace kruhového tréninku a funkčního tréninku, rozvoj síly a koordinace. Rozvoj nejjednodušších pohybových lokomocí: běh, chůze, dřepy, výpady, kliky. 

Protažení, strečink

V průběhu lekce moji klienti projdou řadou fascialních a mobilizačnich technik, diky kterým ziskají pružnejší svalovou tkáň a větší rozsah pohybu v kloubech. Výsledkem je rychlejší zotavení a odbouráni stresu po cvičeňí.  

V krátkosti o Mě

S lidmi cvičím, aby se posílili a naučili se své tělo při sportu ovládat tak, aby si neublížili. Když už je pozdě dokážu s nimi zvládnout i těžká sportovní zranění a postavit je znovu na nohy, třeba hned za startovní čáru.

Uz od detstvi jsem hodne aktivni ve fotbale, boxování, gymnastice i breakdance. Každý sport mě posouval neustále dál. Celkem rychle jsem pochopil, že moje tělo je nástroj k úspěchu, o který se musím dobře starat. K takovému názoru jsem došel až po mnoha bolestech a sportovních zraněních.

Nejhorší z nich bylo fotbalové zranění kolen. Musel jsem podstoupit velmi složité operace a rehabilitace nebyla zrovna procházka růžovým sadem. 

Martin ve čtyřech bodech

  1. Mnohaleté profesionální zkušenosti ve fitness 
  2. Anglicky mluvící osobní trenér a učitel
  3. Pohybový a rekondiční specialista
  4. Sport & Fitness Univerzita Karlova FTVS.

Buďte v kontaktu s osobním trenérem Martinem

Email:

osobnitrenink@gmail.com

Telefonu:

+420 739 212 866