Osobní Trénink - Korektivní cvičení

Osobní Fitness Trenér  Mgr. Martin Křivánek vám nabízí..

Osobní Trénink

Úvodní 30 min konzultace poslouží k ziskaní všech důležitých informaci potřebných k nastavení tréninkového cíle, na kterém začneme pracovat. Délka tréninkových lekce je 30 nebo 55 min.

– všechny lekce probíhaji v mém privatním tréninkovém studiu na Vinohradech. 

KOrektivní cvičení

Úvodní konzultace je nasledována vizuální a pohybovou diagnostikou na jejímž zákládě sestavíme korektivní cvičební plán v minimální délce 5, 8 nebo 12 týdnů.

– všechny lekce probíhaji v mém privatním tréninkovém studiu na Vinohradech. 

Nutriční plán

Úvodní konzultace v rozmezí  60-90 min. poslouží k získaní všech důležitých informací o Vašem stravování, které dale využijeme k sestaveni nutričního plánu přímo pro Vás 

– všechny lekce a konzultace probíhaji v mém privatním tréninkovém studiu na Vinohradech. 

Osobní Fitness trenér

Vás dokáže dostat do správné formy. Nezáleží na tom, jestli jste profesionální sportovec či máte sedavé zaměstnání. Získat pružnější a silnější svalstvo může opravdu každý. Správně „dávkovaná“ fyzická aktivita může odstranit nejenom přebytečná kila, ale také stres a další problémy, které s sebou přináší vysoké pracovní nasazení a hektický způsob života v 21. století.

Cíl

Společně si stanovíme cíle, které chcete splnit a se mnou je splníte.

Diagnostika

Na začátku každé spolupráce provádím pohybovou diagnostiku.

Plán

Na základě diagnostiky a cílů pro vás sestavím kompletní cvičební plán.Věřím, že jako Váš osobní fitness trenér Vám mohu pomoci, abyste se cítili fyzicky i psychicky opět na jedničku. .

"S Martinem jsem se poznal v době, kdy mi cvičení bylo cizí. Po pár návštěvách jeho tréninků jsem cvičení propadl natolik, změny jsem postupem času chodil cvičit od pondělí do čtvrtku vždy po práci. Motor, který mě hnal vpřed a posouval moje hranice, byl v jeden okamžik zastaven mým zraněním z minulosti, kdy jsem díky svému strachu nepodstoupil operační zákrokrok klíční kosti. Protože další cvičení bylo pro mě dost omezující, rozhodl jsem se nechat si klíček zoperovat a opravit. Nejhorší pro člověka závislého na cvičení je, když nemůže cvičit. Po 3 měsících jsem to nevydržel a začal jsem s Martinem pomalu rehabilitovat. Díky času, který mi věnoval při rehabilitačním cvičení, se nám spolu brzy povedlo celé rameno mobilizovat a já se po 10 týdnech mohl vrátit alespoň částečně ke cvičení. Martin je člověk, který dokáže naslouchat i cízímu tělu tak, že mu dokáže ukázat cestu, jakým způsobem mu co nejlépe pomoci."
Martin Svoboda

Korektivní cvičení

Vstupní konzultace

Strukturální diagnostické hodnocení celého těla, které zahrnuje verbální, vizuální a ruční hodnocení nohou a kotníků, kolen, lumbo – pánevního pletence, hrudní páteře a ramenního pletence, krku a hlavy. 

Toto hodnocení nám pomuže indentifikovat svalové disbalance ( svalová nerovnováha) a možné nesprávné postavení hlavy, krku, lopatek, páteře, břicha, panve a končetin, specifické pro Vaše tělo a zodpovědné za púsobení bolesti. Během testu Vám vysvětlím, jak nerovnáha v jedné časti Vašeho těla muže zpusobit bolest nebo disfunkci v jiných částech Vašeho těla. Výsledky hodnocení budou pro Vás shrnuty, tak aby jste jim porozumněli a přesně vědeli, co se děje ve Vašem těle. 

 

Výživové poradenství

Konzultace

Nutriční Plán

Vyhodnocení

Reference

Close Menu